Pokud objednáte Epic Mass XXL náplasti v dalších 20 minutách, získáte právo na speciální slevu. 

S jedním balením Epic Mass XXL náplastí si vystačíš na měsíc. Po pouhých několika dnech si všimneš více svalové hmoty a větší síly!

Hodnocení našich uživatelů
Objednávejte Teď!

Praha, 

Epic Mass XXL je revoluční řešení pro zvětšení svalové hmoty. Epic Mass XXL náplasti jsou navrženy tak, aby urychlily absorpci všech aktivních složek do těla a tím způsobem umožnily zvětšení svalů a spalování tukových usazenin. 

Dlouholeté vědecké výzkumy v oblasti farmakologie odhalily, že L-arginin stimuluje produkci oxidu dusnatého (NO). Epic Mass XXL se podílí na syntéze proteinů a růstu svalů. Aktivní látky Epic Mass XXL náplastí působí rychle, takže nemají žádné vedlejší účinky. 

Aktivní složky Epic Mass XXL náplastí povzbuzují spalování tukových usazenin a dramaticky působí na růst svalové hmoty a posílení těla. Spojení moderních technologií a účinných složek přináší rychlé výsledky maximálně bezpečným a bezbolestným způsobem. Výsledky jsou neuvěřitelné: Muži, kteří používají Epic Mass XXL náplasti mají vytesané tělo, silnější a mohutnější svaly a více síly a vytrvalosti! 

1.

Vyndej jednu náplast z balení s měsíční zásobou

2.

Každých 24 hodin aplikuj náplast na hladkou pokožku 

3.

Užívej si vytesané tělo a mohutné svaly! 


...Ať si Tě každý všimne! 

Jak se tisícům mužů podařilo zvětšit své svaly a dopřát si vytesané tělo snů pomocí Epic Mass XXL náplastí!

Často slyšíme, jak ženy říkají, že u nich nerozhoduje vzhled, ale osobnost. Položil sis někdy otázku, zda si to skutečně myslí? Ženy, které otevřeně mluví o vzhledu, jsou většinou celebrity, takže je zcela pochopitelné, že by nechtěly ublížit svému partnerovi, anebo být považovány za "povrchní"! Věděl jsi, že nová zkoumání ukazují, že 81% žen fantazíruje o mužích s vytesanými těly? V rámci anonymní studie až  93% žen odpovědělo, že by byly rády, kdyby jejich partner měl definovanější tělo.

Když to vezmeme z vědeckého hlediska, ženy přirozeně hledají silnější a mohutnější muže, protože se vedle nich cíti bezpečněji. Dávej si pozor, aby ses nestal obětí ženských lží, které Ti ženy říkají, aby Ti neublížily. Vezmi svůj život do svých rukou a udělej něco pro sebe. Ať se každá partnerka cítí bezpečně vedle Tvého silného, vytesaného těla. Udělej konec jejím fantaziím o jiných mužích. 

Tým vědců vyvinul Epic Mass XXL, kouzelné a jedinečné náplasti na trhu. Ti se rozhodli vyřešit problém většiny mužů, jejichž sebevědomí klesalo kvůli  nespokojenosti se vzhledem vlastního těla, a to účinným a přírodním způsobem. Dříve, než byly tyto náplasti uvedeny na trh, byly provedeny rozsáhlé výzkumy. Ukázalo se, že se Epic Mass XXL náplasti nejen podílejí na zvětšení svalové hmoty, ale také pomáhají při spalování tukových usazenin.  

Výsledky byly ŠOKUJÍCÍ:


Viditelný nárůst svalové hmoty již během druhého týdne! 

Epic Mass XXL obsahuje aktivní složku L-Arginin, která udržuje vysokou úroveň oxidu dusnatého (NO) v kosterních svalech. Epic Mass XXL hraje klíčovou roli při syntéze proteinů a růstu svalové hmoty. Aktivní složka L-Lysin povzbuzuje produkci kolagenu, který hraje důležitou roli při udržení, posílení a zvětšení svalové hmoty, což potvrdil výzkum Amerického národního ústavu zdraví (NIH). Nejlepší na tom je to, že je výsledek trvalý!

Úbytek tukových usazenin

Je dokázáno, že Epic Mass XXL, který obsahuje L-Arginin, stimuluje oxidaxi tuků a snižuje syntézu tuků. Jinými slovy: Aktivní složky Epic Mass XXL náplastí povzbuzují spalování tuku a brání jeho opětovnému ukládání! Díky tomu se Tvé nově vypracované svaly rychle začnou rýsovat! 

Větší síla a vytrvalost!

Epic Mass XXL obsahuje L-Lysin, aminokyselinu, která hraje významnou roli při absorpci výživných látek do těla a je nutná pro správnou absorpci vápníku a proteinů potřebných k výstavbě svalstva! L-lysin napomáhá produkci kolagenu - je to důležitá složka, která se podílí na výstavbě šlach a chrupavek. Pozitivní dopady L-Lysinu na zvětšení svalové hmoty potvrdila zkoumání provedená těmi nejlepšími fitness odborníky! Připrav se na neuvěřitelnou sílu a vytrvalost

Menší vyčerpanost!

Díky aktivním složkám Epic Mass XXL náplastí budeš moct zlepšit svůj výkon v posilovně. Jejich složky Ti pomůžou získat více energie a snížit pocit vyčerpanosti. Následují pak maximální výsledky, které vyžadují mnohem méně námahy. 

Za jak dlouho se dostaví výsledky? 

Větší počet mužů si všimne pozitivních změn již během 4. dne! To je ale teprve začátek! Na základě zkušeností našich uživatelů jsme zpracovali referenčí tabulku účinků, abys měl přehlednější vhled do změn, ke kterým dojde. Je důležité vědět, že výsledky můžou variovat případ od případu, všichni uživatelé Epic Mass XXL však mají něco společného - nadšení z jeho účinků! 

Epic Mass XXL 1. týden 2. týden 3. týden 4. týden 5. týden

Výsledky mužů, kteří používali Epic Mass XXL nejméně 10 týdnů ukázaly: 

Více energie a vytrvalosti.  Větší síla a úbytek tukových usazenin.  Viditelně větší a výraznější svaly!  Značně větší svalová hmota a síla!  Mnohem větší svaly a výraznější svalová definice!

"Náplasti, které spoustě mužů umožnily získat fantastickou postavu!"

tvrdí Nathan Glenson, fitness trenér z Los Angeles, USA

"Zabývám se fitnessem více než 20 let. Mezi mými klienty se nacházejí i různé hollywoodské celebrity. Myslím, že vám ani nemusím vysvětlovat proč, stačí se podívat, jak mění své postavy kvůli rolím. Hubnutí, tloustnutí, definice svalstva...Mezi všemi těmi hvězdami jsem nedávno měl takový zajímavý případ. Herec, kterého lze vidět na TV obrazovkách, se dostal do úzkých. Hodně zhubl pro potřeby svého posledního filmu, pak musel rychle nabrat svalovou hmotu kvůli své nové roli. Nevěděl, co udělat, dokonce já si myslel, že mu nemůžu pomoct, přestože jsem velký optimista. Příjemně mě však překvapilo, když mi řekl, že se mu to podařilo. Z hubeňoura se stal superhrdina mohutné a vytesané postavy. Ještě víc mě překvapilo, když mi odhalil své tajemství - Epic Mass XXL náplasti. Neuvěřitelné, tyto malinké náplasti mu umožnily největší roli v jeho kariéře. Samozřejmě, že jsem je taky vyzkoušel, jakmile jsem přišel domů. Myslel jsem si, že mám dokonalé tělo, ale teď je to ještě lepší. Proto doporučuju tyto náplasti pro rychlou a bezpečnou výstavbu svalů všem svým klientům bez jakéhokoliv zdráhání. Pak jsem nadšený, když na obrazovce uvidím, jakých výsledků dosáhli!"

Reakce mužů jsou fenomenální! Zatím žádný přípravek nebyl tak účinný při zvětšení svalové hmoty a posílení těla! 

Nejlepší reklamu Epic Mass XXL náplastem dělají naše stránky a Tobě podobní lidé. Někteří vyzkoušeli Epic Mass XXL na doporučení, někteří ze zvědavosti, všem je ale společné, že byli více než spokojení s výsledky! 

Matěj, Praha, 25

"Teď jsem v nejlepší formě!"

Nikdy se mi moc nechtělo do posilovny. Od té doby, co používám Epic Mass XXL, mám mnohem víc energie a jsem vytrvalejší. Konečně jsem dostal potřebný impuls a začal chodit do posilovny. Když jsem si všiml prvních výsledků, byl jsem ještě zapálenější. Teď chodím do posilovny dvakrát za týden a jsem v té nejlepší formě svého života!*


Ondřej, Brno, 29

"Epic Mass XXL skutečně působí!"

Nikdy jsem nebyl bůhvíjaký sportovec, sem tam bych však na sobě zapracoval. Jednou až dvakrát do týdne chodím s kámoši na fotbal. To jsem pokaždé byl úplně vyčerpaný po dvou hodinách.Teď jsem plný energie, k tomu občas po zápasech chodím běhat nebo jezdit na kole. Epic Mass XXL skutečně působí!*


Marek, České Budějovice, 23

"Trochu jsem zhubl a zároveň získal výraznější svaly"

Co říct? Trochu jsem zhubl a zároveň získal výraznější svaly. Nechodím do posilovny, ani vážně nesportuju. Přesto jsem plný energie a mnohem víc fit. Teď se mnohem snadněji pouštím do věcí! Dříve se mi nic nechtělo...Doporučuju!*


Jakub, Ostrava, 41

"Můj bicák je větší než kdy předtím"

Všiml jsem si, že se objem mých svalů zvětšuje, přestože zvedám lehčí činky. Klidně se můžu vsadit, že je můj bicák větší než kdy předtím. Při běhu dokážu vydržet mnohem dýl, protože se mi snadněji dýchá! Celý život jsem si přál mít větší bicák, jen abych nebyl průměrný tak jako každý muž.*


Zdeněk, Plzeň, 33

"Po 2 měsících výsledky mluví samy za sebe!!"

Kolega už začal používat Epic Mass XXL. Jeho pokrok v posilovně byl brzy viditelný. Taky jsem se rozhodl zkusit...a nelituju si. Brzy jsem si všiml změny při cvičení - na začátku byla sice malá, ale stávala se čím dál viditelnější. Rychleji jsem se zotavoval, díky čemuž jsem mohl zvedat ještě těžší činky a vydržet mnohem dýl. Po pouhých 2 měsících jsem byl v šoku, přestože jsem trénoval. Moje svaly se staly mohutnými! To mě motivovalo, abych pokračoval v tréninku a každodenně aplikoval náplasti. Nemohli byste věřit, o kolik jsou vaše šance u holek lepší, když vypadáte silněji!*


* Upozornění: Zásoby jsou omezené kvůli vysoké poptávce! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení následující pracovní den. Účinky a výsledky zobrazené na webové stránce nezaručují úspěšnost použití výrobku i u vás. Převážná většina uživatelů je s výrobkem spokojena, ačkoli existují uživatelé, kteří vzhledem ke specifické stavbě těla, odlišné fyziognomii nebo z jiných důvodů, nedosahují uvedených výsledků. Pro ně je k dispozici záruka vrácení peněz. Na webové stránce jsou zobrazena sdělení spokojených uživatelů, která jsme od nich dostali. Jedná se o sdělení uživatelů, kteří jsou s naším výrobkem spokojeni a úspěšně ho používají. Na žádost uživatelů jsme některá jména změnili. Všechny originály jsou uloženy v sídle společnosti.

506 comments Add a comment
 • Ivan Janda · Top Commenter
  Povinně vyzkoušet! Používám tyto náplasti už měsíc a půl a ani by mě nenapadlo, abych je vrátil, ba naopak, chci objednat další balení! Už mám zásoby na 3 měsíce. 
  Reply · 18 · Like ·
  • Petr Šipka
   proč bys je vracel, nechápu? 
   Reply · 4 · Like ·
  • Ivan Janda
   Pokud nejsi spokojený s růstem svých svalů, můžeš je vrátit do 44 dnů, dostaneš zpátky peníze až do posledního haléře. 
   Reply · 7 · Like ·
 • Martin Ježek
  Já už těch podvodů mám po krk, na každém kroku tě chtějí okrást...pokud ale dávají záruku, tak věřím, že se vyplatí zkusit. Kdo by nechtěl vypadat líp a silněji. 
  Reply · 14 · Like ·
 • Jan Prchal
  No a co? to se ti prý zvětší svaly, až tam dáš náplast? tyjo, vy jste ale ovce! 
  Reply · 7 · Like ·
  • Ivan Janda
   Říkej mi, jak chceš, ale pokaždé, když jdu někam na koupání, ženy ulpívají pohledem na mých svalech. 
   Reply · 4 · Like ·
 • Václav Stránský
  Tohle je neuvěřitelně účinné, dokonce se mi zvýšila energie. 
  Reply · 7 · Like ·
 • Mirek Vrba
  Moje holka je nadšená a to jí prý na vzhledu zas tak moc nezáleželo. 
  Reply · 1 · Like ·
 • Karel Váňa
  Když jdu parkem kolem těch posilovacích strojů, tak všem, co se tam trápí několik hodin denně, spadne huba, když mě uvidí.
  Reply · 7 · Like ·
 • František Graclík
  Je neuvěřitelné, o kolik tohle zlepšilo můj výkon v posilovně. Dvakrát méně námahy při dosažení třikrát lepších výsledků.
  Reply · 2 · Like ·
 • Aleš Borůvka
  Pokud tohle zkusíte, garantuju vám, že si oblíbíte cvičení!!!
  Reply · 2 · Like ·
 • Tomáš Dolanský
  Zní to neuvěřitelně, ale tohle mi zachránilo manželství. Dodalo mi více síly a vytrvalosti a manželka říká, že jsem atraktivnější. 
  Reply · 2 · Like ·
View 495 more
Facebook plugin

Více než 1843 spokojených uživatelů v České republice jen během minulého roku!

Jak se Epic Mass XXL náplasti používají? 

Epic Mass XXL jsou revoluční náplasti navržené tak, aby se jejich aktivní složky rychle absorbovaly pokožkou do těla. Kromě toho, že přinášejí fantastické výsledky při zvětšení svalové hmoty, Epic Mass XXL náplasti jsou jednoduché a bezpečné pro použití, protože nevyvolávají žádné vedlejší účinky. Jejich účinné složení Ti zajistí vypracované tělo, jaké sis vždycky přál. 

1.

Stačí každodenně aplikovat jednu náplast na čistou, neochlupenou pokožku

2.

Další den máš vyměnit starou náplast za novou, kterou nalepíš na jiné místo, aby si pokožka mohla odpočinout. 

3.

Užívej si fantastické tělo a silné svaly

AKTIVNÍ SLOŽKY

L-Arginin 

Tato aktivní složka udržuje vysokou úroveň oxidu dusnatého (NO) v kosterních svalech. Cévy se pod vlivem Epic Mass XXL rozšiřují a stávají se pružnějšími. Tím způsobem Epic Mass XXL zvyšuje krevní oběh a zlepšuje zásobování svalstva všemi potřebnými výživnými látkami. Epic Mass XXL hraje klíčovou roli při syntéze proteinů a tím i při růstu Tvých svalů. Vedle toho L-arginin povzbuzuje spalování tuku a brání jeho opětovnému ukládání. 

L-Lysin

Hraje důležitou roli při absorpci výživných látek do těla. Je nutný pro správnou absorpci vápníku a proteinů potřebných k výstavbě svalstva. K tomu povzbuzuje produkci kolagenu, který hraje významnou roli při udržení, posílení a zmohutnění svalů. 

Tajemství Epic Mass XXL náplastí spočívá v kombinaci účinných složek zastoupených v dokonalém poměru. Odborníkům trvalo 2 roky, než objevili dokonalou recepturu založenou na kombinaci účinných složek, která zajišťuje trvalé výsledky! 

Proč je Epic Mass XXL tím nejlepším výběrem, když jde o zvětšení svalové hmoty? 

Metoda:
Cvičení v posilovněPilulky na zvětšení svalů


Anabolické steroidyEpic Mass XXL náplasti

Rychlost působení
Bezpečnost použití
Trvalost výsledků
Cena
Celkové hodnocení

Zkontroluj, jestli jsou Epic Mass XXL náplasti vhodné i pro Tebe:

Kolik vážíš?
 • Rychlý a snadný růst svalů! 
 • Účinné spalování tukových usazenin! 
 • První výsledky již po 1 týdnu!
 • Větší síla a vytrvalost!
 • Kratší doba zotavení po tréninku! 

Epic Mass XXL v médiích

Epic Mass XXL náplasti jsou revoluční novinkou mezi produkty pro nárůst svalové hmoty a posílení těla. Jako takové hned upoutaly na sebe všechnu pozornost médií. Psaly o nich všechny větší mediální domy a desítky časopisů o kulturistice! 

Posil své tělo a zvětši svou svalovou hmotu! Bez hodin strávených v posilovně a vyhazování peněz za nebezpečné steroidy!

Buď ve své nejlepší formě!

FAQ - Nejčastější dotazy
Jak se Epic Mass XXL náplasti používají? 
- Používání Epic Mass XXL náplastí je velmi jednoduché. Stačí je nalepovat denně na čistou, neochlupenou pokožku a další den vyměnit starou náplast za novou. Dávej pozor, abys náplast vždy aplikoval na jiné místo a tak své pokožce umožnil, aby si odpočinula. Objednej Epic Mass XXL náplasti již dnes, aby se Tvé svaly již zítra mohly začít zvětšoval a posilovat! 
Kdy budou viditelné první výsledky používání těchto náplasti? 
Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli. Ten ukázal, že se u většiny našich uživatelů první výsledky dostaví již během prvních 2 týdnů používání Epic Mass XXL náplastí. Nezapomeň, že se po celou dobu používání Epic Mass XXL náplastí budeš cítit silněji a vytrvaleji než kdy předtím. Poznáš to již během prvního týdne používání. Pokud chceš zpozorovat výsledky již během dalších 2 týdnů, objednej svůj exemplář Epic Mass XXL náplastí hned teď a začni zvětšovat a definovat své svaly! 
Jsou Epic Mass XXL náplasti bezpečné pro použití? 
- Ano, Epic Mass XXL náplasti jsou úplně bezpečné pro použití. Tyto náplasti obsahují pouze 100% přírodní složky, takže byly doporučeny různými lékaři a zdravotními odborníky. No a z těch jediných osvědčených "vedlejších účinků" Epic Mass XXL náplastí budeš zcela nadšený! Ty "vedlejší účinky" jsou viditelné zvětšení svalů a větší vytrvalost a síla. Proto objednej již dnes a získej silné a vypracované tělo jednoduchým a bezpečným způsobem! 
Co obsahují Epic Mass XXL náplasti? 
- Složení Epic Mass XXL náplastí: L-Arginin, L-lysin. Objednej hned a přesvědč se o účinku přírodních složek, které Ti zajistí mohutnější a silnější svaly bez námahy! 

Speciální akční - 1994 Kč - 997 Kč
Aktivovat KUPÓN

Nabídka končí:

OBJEDNAT:

Jedno Epic Mass XXL balení obsahuje 30 náplastí, což vystačí na měsíc výstavby svalové hmoty! Můžeš přijít jen o tukové usazeniny! 

Diskrétní

100% diskrétní objednání, balení a dodání! 
44 denní záruka

Pokud nejste s produktem spokojení, vrátíme vám peníze do 44 dnů! 
Dodání

Zboží vám bude dodáno prostřednictvím nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní služby! 
100% bezpečný nákup

Zboží zaplatíte po dodání, takže zneužití není možné. Vaše osobní údaje jsou zabezpečené. 
Objednej hned
Epic Mass XXL
Jméno
Příjmení
Adresa
Číslo domu
PSČ
Město
Telefon
E-mail
Produkt
Komentáře
PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
Platba při dodání
Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
11
Poslední prodej
proběhl dne:
100% bezpečný nákup

P.S. Kvůli vysoké poptávce doporučujeme objednat co nejrychleji. Na nové zásoby se čeká až několik týdnů, protože je celosvětová poptávka velká a přesahuje nabídku. Vzhledem k tomu, že se 87% uživatelů vrátí a objedná více balení najednou, rychlost objednání je velmi důležitá. 

P.P.S. Vzhledem k tomu, že Epic Mass XXL velmi rychle přináší výsledky, většina uživatelů obstarává zásoby na několik měsíců! Nezapomeň, že pokud objednáš hned několik balení, ušetříš za poštovné! 

Na žádost uživatele bude jméno změněno. Recenze nehodnotili experti. Tento produkt není určen k diagnostice, prevenci ani léčbě žádné nemoci. Výsledky bývají u různých uživatelů různé. Než zahájíte jakoukoli léčbu svých potíží, poraďte se se svým specialistou. Všechny recenze uveřejněné na těchto webových stránkách byly ověřeny standardními právními postupy.

Na propagaci a podpoře tohoto produktu nemají účast jakékoli mediální společnosti.
S